VISI BUTAI PARDUOTI
Apsilankykite kituose mūsų projektuose:
projektus plėtoja
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

Sutinku
Rinktis butą Bankų pasiūlymai

Tikrasis gyvenimas prasideda vakare, kai atvėrę namų duris už jų paliekame dienos rūpesčius ir žinome – šis laikas bus skirtas tik mums ir patiems brangiausiems.

Apie projektą
„7 vakarai“ turi viską, ko reikia racionaliam, patogumą vertinančiam ir savo laiką taupančiam gyventojui.
Norintiems iškart įsikelti į namus ir būsto įrengimo naštą nusimesti nuo savo pečių pasiūlysime didelį butų su pilna apdaila pasirinkimą. Kad besileidžiančios saulės vaizdas jums atsivertų tiesiai prieš akis, kiekvienas butas turės balkonus ar terasas ant stogo. Funkcionalus išplanavimas ir kiekvienam gyventojui pagal amžių pritaikytos laisvalaikio zonos leis mėgautis pakankama erdve sau, o A+ energinė klasė užtikrins, kad namai būtų šilti ir taupūs. Užteks svajoti apie jaukius vakarus savuose namuose – metas juos išsirinkti ir pradėti naują gyvenimo etapą.
 • PARDAVIMŲ PRADŽIA
  2020 m. III ketv.
 • 286 butai
  nuo 30 iki 74 m2
 • STATYBų PABAIGA
  A ir B namai 2022 m. I ketv.
  C ir D namai 2022 m. IV ketv.
Terasos ant stogo
Gyvenantys daugiabučiuose labiausiai ilgisi galimybės turėti savo kiemą. Norėdami išspręsti šią problemą, suprojektavome erdvias terasas ant stogo. Tai ideali vieta smagiems vakarams su šeima ar draugų kompanija, džiaugiantis kaip ant delno atsiveriančia miesto panorama.
Butai su apdaila
Visi žino, kad būsto įrengimas – metų projektas, kuris atima daug laiko, jėgų ir įsikėlimą į naujus namus daro nebe tokį mielą. Taupantiems savo laiką siūlome didelį butų su pilna apdaila pasirinkimą. Jie sukurti bendradarbiaujant su dizaineriais, kurie atrinko kelių tipų interjerus, todėl galėsite pasirinkti sau tinkamiausią variantą.
Susisiekimas
Miegamajame rajone rasite viską, ko reikia patogiam gyvenimui – parduotuves, sporto klubus, gydymo įstaigas, mokyklas. Negana to, gyvensite šalia vakarinio aplinkkelio. Tai tikras išsigelbėjimas tiems, kurie nori greitai pasiekti kitus sostinės rajonus ir išvengti centrinėje dalyje susidarančių spūsčių.
Erdvios žaidimų aikštelės
Nuo vaiko laisvalaikio priklauso tai, kaip jis auga ir jaučiasi artimoje aplinkoje. Kad įtiktume bet kokio amžiaus šeimos nariams, įrengėme atskiras laisvalaikio zonas. Tai specialios žaidimų aikštelės mažiesiems ir stalo žaidimai paaugliams bei suaugusiems. Visos laisvalaikio zonos yra saugios, aptvertos, o šalia daug augmenijos, kuri leis pajusti gamtos artumą.
Techniniai sprendimai
 • A+ klasė
  Visi „7 vakarų“ daugiabučiai yra A+ klasės. Tai reiškia, kad jie išsiskiria dideliu energijos efektyvumu ir reikalauja kur kas mažiau išteklių. Tai ne tik taupus, bet ir aplinkai draugiškas pasirinkimas.
 • Mūriniai namai
  Kokybiškai pastatyti mūriniai namai pasižymi puikia ne tik garso bet ir šilumos izoliacija. Šių pastatų sienos storesnės, tad pasižymi geresnėmis šiluminėmis savybėmis, kurias užtikrina jų sudėtyje esantis grafitas.
 • Funkcionalus išplanavimas
  Visi butai suplanuoti funkcionaliai, praktiškai išnaudojant kiekvieną centimetrą. Tai darome tam, kad namuose jaustumėtės komfortabiliai ir vietos užtektų viskam.
 • Vėdinimas
  Butuose su pilna apdaila bus montuojami vėdinimo įrenginiai (rekuperacinės sistemos), kurie kartu su tiekiamu šviežiu oru leis susigrąžinti ir dalį šilumos.
SUSIPAŽINKITE SU PROJEKTU